PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204503}

Ciężkie czasy

Harsh Times
6,9 16 657
ocen
6,9 10 1 16657
4,4 5
ocen krytyków
Ciężkie czasy
powrót do forum filmu Ciężkie czasy

widzę tutaj skrajnie odmienne opinie na temat tego filmu, a ja powiem, że dawno nie widziałem tak hipnotyzującego i dogłębnie poruszającego filmu, którego każdą sekundę dosłownie spijają oczy z ekranu... nie, nie jestem pijany, ale tak wzruszającą, tak życiową, tak nienaiwną, tak absurdalnie prawdziwą, tak świetnie zrealizowaną w każdym detalu opowieść ostatni raz widziałem w filmie "Punkt zwrotny", a od jego obejrzenia minęło już sporo czasu.... mówię o gatunku zwanym dramat połączony z czymś bardziej ekscytującym (thriller/sensacyjny/akcji), bo wokół takiego kina nieustannie oscyluję... po obejrzeniu tego filmu moja percepcja świata uległa znacznej zmianie. 10/10 i zaszczytne miejsce wśród filmów, które zapamiętam do końca życia. mile widziane propozycje podobnych tytułów...

ocenił(a) film na 6
marcinbelc

Niestety mnie nie zahipnotyzował, poza oczywiście popisami Bale'a. Właściwie to obejrzałem go do końca tylko z tego powodu i dlatego, że chciałem się w końcu dowiedzieć jakie jest przesłanie tego filmu. Ale może źle na to patrzę.

ocenił(a) film na 7
chemas

Nie, nie tak źle, to znaczy się dobrze, to znaczy się czyli prawidłowo :) Film dość nierówny, ciekawa fabuła , dość dobrze zagrana, ale jakoś nie specjalnie dobrze zrealizowana. Ostatecznie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones