PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32375}

Cubic

Equilibrium
7,4 195 217
ocen
7,4 10 1 195217
6,5 20
ocen krytyków
Equilibrium
powrót do forum filmu Equilibrium
ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

bo .....

Estivo

Po prostu,jest tandetnie zrobiony.

ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

PROWOKACJA!!! MARNA!!! SŁABA NIE ODPOWIADAĆ!!!!

tomek1973_2

zgadzam się, ale nie każdy jest wymagający

ocenił(a) film na 9
cubanon

np ty jestes malo wymagajacy i stad twoja bzdurna ocena filmu ktory ewidentnie cie przerosl, coz ewolucja cie ominela, zaliczasz regres, szczere kondolencje . bez odbioru

straightlines

nie pajacuj... choć wybaczam, bo wiem że inaczej nikt cie nie zauważa

ocenił(a) film na 4
tomek1973_2

Zgadzam się, zawyżona ocena, straszliwie płytki

Maciek220

Dzisiaj leci E.T, jest o wiele lepszy niż ten gniot.

ocenił(a) film na 6
tomek1973_2

Też mi się nie bardzo podoba.
Sprawdziłem metacritic 33/100, trochę zbyt drastyczna ocena, ale jednak bardziej się zgadzam z nią niż tak wysoką oceną użytkowników filmwebu

ocenił(a) film na 9
tomek1973_2

Jak już masz trollować, to może postaraj się trochę.

skalp_el

Ja nie trolluje gimbusie.

tomek1973_2

Kicz, kicz i jeszcze raz kicz.

ocenił(a) film na 3
tomek1973_2

Obejrzałem ten film z moją kobietą i mimo że ścieramy się często jeśli chodzi o opinie na temat filmów, to tutaj nasza opinia była zgodna. Zdecydowanie uważamy ten film za gniot. Reżyser nie zadał sobie trudu, aby stworzyć spójną logiczną sci rzeczywistość - nic błyskotliwego.

użytkownik usunięty
tomek1973_2

Nie ma co, argument nie do podważenia podałeś.

ocenił(a) film na 3
tomek1973_2

Ja oceniłam 3/10. Totalnie nie rozumiem fenomenu tego filmu. Było dość dużo niespójności, a sama rzeczywistość była pokazana przez reżysera jakby od niechcenia. Zero wysiłku z jego strony. Było mnóstwo schematów, jak np. wtedy, gdy Brendt przyprowadził zakutego w kajdanki Prestona, a ten zrzucił całą winę na Brendta. W ogóle się nie zaskoczyłam; takich scen w filmach widziałam już dużo. Było też parę ckliwych scen, zupełnie wymuszonych, jak ta, gdy Preston i Mary O'Brian podają bardzo powoli zbliżają swoje dłonie przed kamerami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones