PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420435}

Fighter

The Fighter
7,6 110 964
oceny
7,6 10 1 110964
7,1 32
oceny krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter


Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Może ja się nie znam, może on jest warsztatowo dobry, może inne ukryte dla laika takiego jak ja względy decydują o rozcmokiwaniu sie nad nim znawców kina. Pewnie tak jest.

Jak dla mnie film jest taką lekką historyjką amerykańskiego chłopaka który ma jakieś tam niby cele ale tak...łazi w zasadzie i sam nie wie czy to robić czy nie.

Od strony technicznej/sportowej film jest skandaliczny.
Kręcąc filmy o np śpiewakach czy muzykach instrumentalnych zawsze dba się o odpowiedni podkład. W dobrych filmach dobrze dobrany i spasowany.

Tymczasem w filmach o boksie zawsze na ringu widzimy dwóch szmaciarzy którym plączą sie nogi, motoryka ich jest taka jakby mieli problemy z układem nerwowym a ciosy, budowa ciała i cały realizm walki wygląda tak jakby ktoś skręcił dwóch pijanych żuli pod sklepem.

Wiem, nie mogą sie bić na serio ale to o czym pisałem wyżej - muzycy...

I ja mam uwierzyć że ten mały wymoczek z koordynacją ruchową dziecka które zapisało się dopiero na treningi, walczy o mistrzostwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones