PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8072}

Gazeciarze

Newsies
6,6 428
ocen
6,6 10 1 428
Gazeciarze
powrót do forum filmu Gazeciarze

7/10

ocenił(a) film na 7

Z rozrzewnieniem wspominam takie kino z lat dziecięcych, gdzie wszystko było proste - kto jest dobry, kto zły i że wreszcie ten dobry da nauczkę złemu, a na końcu wszyscy zatańczą synchronicznie.
Dlaczego nikt w Polsce nie wychowuje najmłodszych widzów poprzez tak jasne wzorce bohaterów? Jeśli nikt o tym nie myśli, to nie ma się więc co dziwić, że młodzież woli się teraz bawić w słoneczka i publikować rozbierane zdjęcia w necie, skoro w dzieciństwie nikt ich nie uwrażliwiał, nie uczył o przyjaźni i innych wartościach ponadczasowych.
Moje wspomnienia z dzieciństwa są przejrzyste i niewinne, ale zastanawiam się, jakie wspomnienia można mieć, jeśli się nigdy nie było naprawdę dzieckiem.
Czasami mam wrażenie, że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które jeszcze potrafi się zadumać.

spinster

Nie przesadzaj Nasi rodzice pewnie myśleli tak samo o naszym pokoleniu i o zagrożeniach które niosły ówczesne wynalazki Największym problemem obecnych czasów jest według mnie przesyt treści Bez trudu można sięgnąć po praktycznie każdy film, utwór czy książkę poprzez internet a w telewizji jest tyle kanałów że brakuje czasu aby je wszystkie nawet pobieżnie przejrzeć Kiedyś były 3 programy a filmy czy piosenki zgrywało się na kasety aby mieć do nich dostęp i to wszystko było bardzo ograniczone Nawet w wypożyczalni były zapisy na najnowsze filmy czy książki Dlatego ważną rolą rodziców jest aby te treści dla dzieci rozsądnie ograniczać bo naprawdę jest sporo wartościowych programów czy filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones