PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8072}

Gazeciarze

Newsies
6,6 428
ocen
6,6 10 1 428
Gazeciarze
powrót do forum filmu Gazeciarze

Do tego znakomity Bale, który nie tylko wyśmienicie gra, ale do tego śpiewa i tańczy. Szkoda tylko, że tak mało osób go widziało, nie wiem nawet czy ten film doczekał się polskiej wersji, bo oglądałem go w oryginale. Polecam: 9/10.

ocenił(a) film na 3
Kung_Fu_Master

Piosenki mogą być ale sam film bez rewelacji. Taka typowa Disneyowska produkcja. To co uderzyło mnie w tym filmie to dzieci palące cygara 8-)

ocenił(a) film na 8
nexus

Po powtórnym obejrzeniu daję jednak 8/10.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

konformista...

ocenił(a) film na 8
spinster

Raczej wpływ czasu i dojrzewającego gustu niż innych ludzi...

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

je, je, je

spinster

Czy ma ktoś może napisy do tego filmu, albo wie gdzie można znależć wersję z lektorem?

ocenił(a) film na 8
qweek

Wydaje mi się, że nie ma takiej wersji. Są dostępne tylko napisy angielskie, hiszpańskie i węgierskie.

Kung_Fu_Master

Hej! Gdzie można obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 8
Patrykpl_filmaniak

Jest dostępny w sieci w tradycyjny sposób do zdobycia, ale bez polskiej wersji. Można obejrzeć nawet online:

"Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu"

(wyślę Ci linka na priv, bo cenzura nie przepuszcza)

Kung_Fu_Master

jeju jeju gdzie można to obejrzeć ? :) szukam i nie mogę znaleźć!

ocenił(a) film na 7
delicatepl

W razie, gdyby ktoś kiedyś był zainteresowany, w sieci pojawiły się polskie napisy.

ocenił(a) film na 6
Milorena

Ja jestem zainteresowana, ale nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 7
o_t

Priv :)

Milorena

Jest już dostępny w polskiej wersji (z lektorem) na platformie Disney +

Kung_Fu_Master

Bale dobrze gra, piosenki są niezłe, ale ten musical broadwayowski nie jest dobry jako film. M.in. przez bardzo dziwną pracę kamery - brak zbliżeń, wszystko jest kręcone z oddali, aktorzy grają nie jak w filmie, tylko jak w przedstawieniu, mimo że przecież scenografia nie jest jak na scenie, tylko akcja dzieje się w normalnym mieście. To nie to samo co w "Chicago", które ma dosyć surrealistyczną atmosferę - tutaj wszystko wygląda zwyczajnie, jak w prawdziwym życiu, tylko że w prawdziwym życiu ludzie nagle nie zaczynają tańczyć i śpiewać na ulicy. Więc to nie pasuje. "Gazeciarze" nie powinni byli powstać jako film, tylko jako spektakl odgrywany na scenie teatralnej, wtedy by pasowało.

"Gazeciarze" jako dzieło samo w sobie nie są źli - po prostu to nie powinno być filmem, tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones