PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209604}
7,3 13 743
oceny
7,3 10 1 13743
7,1 11
ocen krytyków
I'm Not There. Gdzie indziej jestem
powrót do forum filmu I'm Not There. Gdzie indziej jestem

Obsada

ocenił(a) film na 7

Mam pytanie - co za kretyn dodawał obsadę do tego filmu na filmwebie? W jakiej wersji tego filmu do: Ledgera, Blanchett, Bale'a, Gere'a czy też tego młodego Franklina zwracali się Bob Dylan?! Obsada powinna wyglądać tak jak na IMDB - żaden aktor w tym filmie nie zagrał bezpośrednio postaci Dylana!

Vin_McQueen

Błąd - wszyscy grali postać Dylana. Tyle, że postać ta była "zamaskowana" pod innym nazwiskiem. Trochę podobny zabieg jak w "Palindromach" gdzie jedną postać grało kilkoro aktorek różniących się wiekiem, kolorem skóry itp.

ocenił(a) film na 7
Njall

Tak, ale wynika to z konstrukcji filmu, a w fabule nie pada nazwisko Dylan. Aha i przepraszam za kretyna, kiedy to pisałem byłem trochę... zły na administrację filmwebu. Niemniej jednak dalej uważam to za pomyłkę.

Vin_McQueen

Zamieszaliscie teraz. To to jest film typowo biograficzny, czy jest oparty na biografii Dylana, a postac nazywa sie inaczej?

ocenił(a) film na 9
Mrs_Shooter

ANI TO, ANI TO. Jest to film posługujący się biografią Dylana i w każdej histori pod różnymi bohaterami pokazuję jego osobowość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones