PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=70}

Idol

Velvet Goldmine
7,4 9 724
oceny
7,4 10 1 9724
6,7 9
ocen krytyków
Idol
powrót do forum filmu Idol

Jeżeli miałaby powstać film o Kurcie to mógłby go zagrać tylko Ewan McGregor *_*

ocenił(a) film na 7
xIssabell

Dokładnie! Momentami się zastanawiałam czy się inspirowali Nim w doborze fryzury. Ale podobieństwo uderzające, zwłaszcza w scenach na scenie:P

ocenił(a) film na 8
xIssabell

zgadzam się :D dokładnie to samo pomyślałam ...

ocenił(a) film na 6
yyzmaa

Jest przecież film o Kurcie ^^

http://www.filmweb.pl/Last.Days

Inspiracja losami ale jednak...

marcin2800

Last Days jest maaax chujowym filmem. Najbardziej emocjonująca scena to gdy Kurt robi sobie płatki.

xIssabell

Albo Joe Anderson :)

użytkownik usunięty
xIssabell

wg mnie tylko on nadałby sie na Kurta najlepiej i ta aktorka co tu grała żone Briana to też nadałaby sie na Love :) a Last Days to nie był film o Cobainie tylko reżyser sie nim inspirował

ocenił(a) film na 9
xIssabell

Ewan jest już za stary na film o Kurcie. Film o Kurcie powinien był powstać w połowie lat 90-tych kiedy jeszcze nie ostygła krew po Cobainie. oczywiście, nie było takiej szansy bo wszelkie ewentualne próby produkcji takiego filmu zostałyby momentalnie storpedowane przez Courtney Love, spadkobierczynię majątku i praw do wizerunku Kurta (niektórzy z przekonaniem twierdzą też, że to ona stała za rzekomym samobójstwem muzyka).

ocenił(a) film na 5
baxinski

Teorii na temat jego śmierci jest wiele ale jedno jest pewne, Courtney nigdy go nie kochała.

ocenił(a) film na 9
americana

Jest to bardzo możliwe

ocenił(a) film na 9
baxinski

Popieram w całej rozciągłości

ocenił(a) film na 9
xIssabell

Ale za młodu, teraz niestety jest już o te kilkanaście lat za stary niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones