PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114}
6,5 799
ocen
6,5 10 1 799
Metroland
powrót do forum filmu Metroland

Urobiła go perfekcyjnie

ocenił(a) film na 8

Ehh...kobiety. Jak to było? Dialog z metra:

- Czy Anikke wie o mnie?
- Wie że mam przyjaciółki
- A konkretnie o mnie?
- Konkretnie nie. Nie mówiliśmy o Tobie, ale przecież nie mamy nic do ukrycia.
- Myślałam że jej nie oszukujesz
- Nie oszukuje! Jak zapyta powiem
- Skoro o mnie nie wie jak może zapytać?
- Ok powiem jej
hahaha no mistrzostwo. Zakręciła pięknie.

Ogólnie film bardzo dobry moim zdaniem. Nie lubię takich filmów raczej ale ten wyjątkowo jakoś do mnie trafił. Ma swój klimat, może po prostu dla chłopaka z osiedla w polskim mieście jest niemal egzotyczny. Inny świat heh. Polecam

ocenił(a) film na 6
K_96

ona jego ..urobiła ? człowieku ! on kłamie jak z nut , odpowiada na pytania niejednoznacznie , szuka dziury w całym , egoistycznie patrzy na swoje "wielkie nieszczęście " pod wpływem niezrównoważonego kolegi , a Ty kobiet się czepiasz ? Wy jesteście z Marsa jak nic :-(

malinowa123

Dokładnie ;d

malinowa123

Stwierdzenie, że Chris kłamie w tej scenie, jest grubą przesadą. Marion zadaje mu podchwytliwe, niewygodne i osobiste pytania, więc czuje się niezręcznie i udziela niejednoznacznych odpowiedzi. Poza tym główny bohater ma dopiero 21 lat, a zatem jest młody i niedoświadczony. Dlatego non stop zastanawia się, czy jego kumpel Toni nie ma racji, czy dokonuje słusznych wyborów, czego chce od życia, czy Annike jest tą ''jedyną'' itepe. Nie przeżywa wielkiego ''nieszczęścia'' tylko ma dylematy typowe dla młodych i nieustatkowanych ludzi, wkraczających w dorosłość. Płeć nie ma tu nic do rzeczy. Nawiasem mówiąc Annike również nie należy do ambitnych i wyjątkowych kobiet. Jest zwykłą sekretarką bez perspektyw, która idzie z Chrisem do łóżka już po pierwszej randce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones