PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35638}

Na wzgórzach Hollywood

Laurel Canyon
6,5 1 599
ocen
6,5 10 1 1599
Na wzgórzach Hollywood
powrót do forum filmu Na wzgórzach Hollywood

Moja opinia

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem już niemal wszystkie filmy z Bale'm i musze przyznać ,że nie wszystkie mu się udały, były lepsze (American Psycho) i gorsze (Velvet Goldmine) a ten jest taki sobie, średniak. Oby w nowych filmach w których zagra miał więcej szczęścia,bo talentu mu nie brakuje.

użytkownik usunięty
Grzesiubb

chyba już kiedyś widziałam podobne zaczęcie tematu w jakimś filmie z Bale'em i chyba nawet to skomentowałam:D Właśnie obejrzałam na wzgórzach... i tutaj bardzo się zawiodłam, jak dla mnie trochę to besensu, to najniżej oceniony przede mnie film z Balem jaki widziałam

Grzesiubb

ja również jestem w trakcie oglądania po kolei wszystkich filmów z Christianem, i fakt... widziałam z nim lepsze

ocenił(a) film na 5
Grzesiubb

Odwróciłbym przede wszystkim pierwotne kryterium. American Psycho jako najgłupsze, a Velvet Goldmine jako naprawdę kultowe. Bale to aktor któremu talentu nie brak, ale który często pakuje się w komercyjny chłam, który zaniża jego ocenę i możliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones