PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32023}

Taśma

Tape
7,1 3 869
ocen
7,1 10 1 3869
7,5 13
ocen krytyków
Taśma
powrót do forum filmu Taśma

obejrzała ja roku temu przypadkiem, zresztą patrzę-Uma Thurman (dobra z pewnością, chociaż z jakiegoś powodu nie kocham jej znowuż aż tak bardzo), to,mówię, czemu nie. I to był niewątpliwie dobry, skromny film. Tak niejednoznaczny, że nieco mnie zakręcił. I chociaż po obejrzeniu, jak pamiętam, wydawało mi się, że Vincent mylil się co do gwałtu, to na imdb ludzie podają tyle różnych interpretacji, że idzie się zakręcić. Dobra gra chcrakterów- to chyba jednen z trzech filmów, których akcja dzieje się w jednym pomieszceniu, które ja miała okazję zobaczyć w życiu (drugi-Hitchcocka, trzeci mi wyleciał z pamięci). I wszystkie trzy pokazują, że czasem bardziej liczy się scenariusz, niż komputerowe smoki.

ocenił(a) film na 7
zulia_wedrowniczka

Cześć, ale ja chciałby wyłonacyć Ciebie, albo chocik kawuchne jeno wypić lub posmyrać za łuchem, a tak serio to trollowałaś czy Twój styl pisania wynika z czegoś innego? Nie nabijam się, tylko żartowałem na początku i sorki za datę, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones