PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877026}

Wschód

De Oost
6,2 611
ocen
6,2 10 1 611
Wschód
powrót do forum filmu Wschód

Jeśli chcesz obejrzeć film wojenny wysokich lotów w którym nie musi koniecznie chodzić o strzelaninie to i tak omijaj ten film szerokim łukiem, jest to gniot który ma na celu wybielać nazistów.

rafalk13

Chętnie poleciłbym Ci jakiegoś lekarza, ale dla Ciebie już za późno. Może po prostu zmień dilera?

ocenił(a) film na 1
zulu88

Fajnie ze jesteś w stałym kontakcie z tyloma lekarzami że możesz ich polecać, wujowo tylko że masz tyle problemów ze sobą.

użytkownik usunięty
rafalk13

Fajne, to jest że piszesz odklejone pierdoły i walczysz z reakcją na nie. Fakt, że reakcja nie była najwyższych lotów, ale i kontekst nie trzymał pułapu. Do takiego poziomu trzeba się zniżyć, bo o podnoszeniu do jakiegokolwiek nie ma mowy. Zbłaźniłeś się strasznie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1

tak pajacu widzę że szukasz kupla, we mnie nie znajdziesz.

użytkownik usunięty
rafalk13

Niestety nie jestem zainteresowany poszukiwaniem kupli (kupela?). Zwłaszcza, że do Kraju Basków daleko.
I tak nic z tego nie zrozumiesz. Jak zwykle.

ocenił(a) film na 1

MUTE OFF

użytkownik usunięty
zulu88

Fajny awatar , ochotnik z ONR ? Czy inna nacjo-faszo organizacja ?

Jakże błyskotliwy komentarz milordzie. Widzę, że wykłady z historii i myśli politycznej uczęszczałeś do Pani prof. Julii von Twitter.

ocenił(a) film na 7
rafalk13

Czy mógłbyś rozwinąć tę opinię?

użytkownik usunięty
montequz

Pozwolę sobie na próbę odpowiedzi. Widzę 3 możliwości:
a) Pomylił się i dodał wpis nie pod tym, co trzeba. Wybaczamy, zdarza się najlepszym.
b) Jest koszmarnym ignorantem mylącym nie tylko okresy, ale narodowości, o teatrze działań nie wspominając.
c) Jest trollem tworzącym byty ponad potrzebę. W takim wypadku obowiązuje punkt powyższy. Chciał być śmieszny, ale nikt się w klasie nie zaśmiał. Nadal rozgryzają pojęcie "strzelaninii".

ocenił(a) film na 1

A ty jesteś odpowiedzią d) jak .bil czyli: pomyłka kostiumowego pajaca klasowego.

użytkownik usunięty
rafalk13

Niestety, synku, człowiek nie może być pojęciem abstrakcyjnym, jak "odpowiedź". Ponadto przytyk zdecydowanie Ci nie wyszedł. Wtórnie, bezcelowo i nonsensownie użyłeś już istniejącego szablonu. Niskie loty. Ale mam dobrą radę: daruj sobie pisanie publiczne, bo kiedyś będziesz bardzo żałować swoich emocjonalnych, miałkich i nietrafionych spostrzeżeń. Zwłaszcza tych nie na temat. Gdy bowiem będziesz p**przyć głupoty, to zostaniesz oceniony. To nie jest wina oceniającego Świata. To Twój wybór. I Twoja ignorancja. Zacznij wyciągać wnioski zamiast się zacietrzewiać.

Zrobiłeś lekcje zrobiłeś?

ocenił(a) film na 1

Lamo jesteś słaby bo boisz się oceny samego siebie.
Ja sram na twoje wypociny, koniec gadki z tobą.
Wyj sobie do księżyca przegrańcu.
MUTE OFF

użytkownik usunięty
rafalk13

"MUTE OFF" to takie podwójne zaprzeczenie. Właśnie włączyłeś dźwięk. Nie używaj słów, których nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 1
rafalk13

Nie wybielający nazistów tylko rząd holenderski, który podejmował strategiczne decyzje, a o którym nawet nie wspomniano, jedynie scena w barze z królową mogła być nawiązaniem ale wypadła bardzo słabo i niezrozumiale, że niby królowa na prośbę tych indonezyjczyków podjęła taką decyzję???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
DeNatt

ty na pewno nim jesteś, imbecylu.

rafalk13

Kurna, przeczytałem wszystkie wpisy, i jestem pod wrażeniem. Prawdziwa jatka, i to kunsztowna w formie. Pozdrawiam wszystkich.

tom_porto

W tych komentarzach jest więcej jadu i walki niż w filmie. .
Chłopaki (@rafalk13 , @użytkownik usunięty) biorę popcorn i czekam na dalszy rozwój tej pasjonującej konwersacji. .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones