Anna Friel

Anna Louise Friel

7,2
3 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Friel

Czy tylko ja tak mam, czy ona jest bardzo podobna do Zooey Deschanel z "Autostopem przez galaktykę"? Cały czas myślałem, że w "Gdzie pachną stokrotki" gra właśnie Zooey D.

PeterCub

ja z kolei przed chwilą obejrzałem "Tin Man" z Zoey właśnie, i przez cały czas myślałem, że to Anna którą znam z "Pushing Daisies", więc nie tylko Ty tak masz :D podobieństwo jest. i obydwie panie równie piękne..

topik_2

Popieram. Obie panie są do siebie bardzo podobne:>

PeterCub

no ja właśnie wychodze z szoku, po odkryciu informacji ze to dwie różne panie!

angel_mouse666

To samo myślę. Zooey bardzo polubiłem po "autostopem przez galaktykę". kiedy zobaczyłem zapowiedź serialu "Pushing Daisies" napaliłem się na niego jak nigdy. Czekałem chyba 4 miesiące na ten serial, aż zdziwiłem się potem że to jednak nie Zooey gra w tym serialu :-/
Ogólnie też bardzo ładna dziewczyna z tej Anny ;-)

PS A serial ma swój urok ale cos scenariusz szwankuje, po prostu nie mają pomysłów na odcinek, otoczka, klimat, postacie są ok. Ale odcinki sa po prostu nudne :-(

rand

Nie oglądałam, tamtego filmu, ale na tym zdjęciu to mi Ona przypomina Edytę Herbuś...

PeterCub

Mnie ona bardziej przypomina Evangeline Lilly

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones