Billy Crudup

William Gaither Crudup

7,5
13 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Crudup

Muszę nadrobić zaleglości, ponieważ szczerze mówiąc widziałam tylko 1 film z Billy'm (Uśpieni), ale wystarczył mi, aby stwierdzić , że jest bardzo dobyrm aktorem.

vanessa_4

tak!! Jest super!! Ja widzialam go jeszcze w Królowa sceny (tam jest w wiekszosci przebrany za kobiete ale jest tez scena w ktorej caluje sie z facetem-wyuzdane i zajebiste), Syn Jezusa- tu jestt bardzi podobny do Tommy'ego bo tez gra takiego stoczka i w Dużej Rybie-ale tu juz najmniej przypomina Tommy'ego...
Ej Vanessa, słuchaj, pisz se na blogu jakies notki bo chce ci cos komentowac, czuje ze cie polubię. Pozdr!!

vanessa_4

Oglądałam niedawno "U progu sławy" i "Dużą rybę"! Świetne filmy, zwłaszcza ten drugi ;) Wiesz co raczej nic pisać nie bedę bo nie jestem w tym dobra, ale jak chcesz to moje gg 3075845 ;) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
vanessa_4

Ja widziałam go w "Uśpionych". I jeszcze we "Wszyscy mowią kocham cię", ale szczerze to go tam nie kojarzę :)

Ja zobaczyłam go dopiero dziś w "Krainie Hi-Lo" i jak na pierwszy rzut oka jest całkiem niezły, bardzo wiarygodny przy odtwarzaniu roli. Taki ładniutki chłopczyk z błyskiem w oku, już za samo to mogę dać 8/10, ale będziemy się z tym panem jeszcze docierać ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones