Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Witam! mam dość nietypowe pytanie....
Czy jest ktoś w posiadaniu tłumaczenia ponad 3 minutowego nagrania w którym Bale rypie oświetleniowca? :D

jestem naprawdę słaby z angielskiego, stąd moje pytanie :D
pozdrawiam !

PS: swoją drogą remix wymiata xD

Pan_Bimberek

nie włyszałam o tym wczesniej, ale teraz przez ciebie ja też próbuje jakos zrozumieć co on mówi ;p gdyby były chodź angielskie napisy już bym jakoś sobie poradziła...

Pan_Bimberek

ja mam tłumaczenie, ale nie mogę go umieścić, bo filmweb blokuje (nawet z gwiazdkami zamiast niektórych liter w bluzgach):PP mogę co najwyżej wysłać Ci na prv. :P

sukitoitte

byłbym bardzo wdzięczny za priva :D

Pan_Bimberek

dopiero teraz zobaczyłam, że nie mogę wysyłać wiadomości :/ więc wklejam tutaj:

"[I'm gonna] kick your f-u-c-k-i-n-g a-s-s! I want you off the f-u-c-k-i-n-g set, you prick! No, don't just be sorry! THINK for one f-u-c-k-i-n-g second! What the f-u-c-k are you doing?! Are you professional or not?! Do I f-u-c-k-i-n-g walk around and rip... No, shut the f-u-c-k up, Bruce! Do I walk... No! NO! Don't shut me up! I'm not gonna walk around and rip your f-u-c-k-i-n-g lights down in the middle of the scene then why the f-u-c-k are you walking right through?! Atatata like this in the background! What the f-u-c-k it is with you?! What don't you f-u-c-k-i-n-g understand?! You got any f-u-c-k-i-n-g idea about HEY IT'S F-U-C-K-I-N-G DISTRACTING, having somebody walking up behind brice in the middle of the f-u-c-k-i-n-g scene! Give me a f-u-c-k-i-n-g answer! What don't you get about it?! Oh, good for you! And how was it?! I hope it was f-u-c-k-i-n-g good because it's useless now, isn't it?! For f-u-c-k's sake man, you're amateur! [...] Well, somebody should be f-u-c-k-i-n-g watching him and keep an eye on him! This is the second time that he doesn't give a f-u-c-k about what is going on in front of the camera! Alright, I'm trying to f-u-c-k-i-n-g do a scene here and I'm going: "why the f-u-c-k is Shane walking in there? What is he doing there?" Do you understand my mind is not in the scene if you're doing that?! Stay off the f-u-c-k-i-n-g set, man... For f-u-c-k's sake. Alright, let's go again. Let's not take a f-u-c-k-i-n-g minute, let's GO AGAIN! And let's not have you f-u-c-k-i-n-g walking in! [...] You're unbelievable, man. You're un-f-u-c-k-i-n-g-believable. Number of times you're strolling in f-u-c-k-i-n-g round in the background. I've never had a DP behave like this. Aah, you don't f-u-c-k-i-n-g understand what it's like working with actors, that is what that is. That's what that is, man! I'm telling you. I'm not asking, I'm telling you! You wouldn't have done that otherwise! I wanna f-u-c-k-i-n-g kick your f-u-c-k-i-n-g ass! You know, shut up for a second, aight? I'm gonna go... Do you wanna go f-u-c-k-i-n-g trash your lights? DO YOU WANNA F-U-C-K-I-N-G TRASH YOUR... Then why are you trashing my scene? You are t-r-a-s-h-i-n-g my scene! You do it one more f-u-c-k-i-n-g time, I ain't walking on the set if you're still hired! I'm f-u-c-k-i-n-g serious, you're a nice guy! You're a nice guy but I don't f-u-c-k-i-n-g cut it when you're bullshitting and f-u-c-k-i-n-g around like this on set! Yeah, you might get it, he doesn't f-u-c-k-i-n-g get it! You might, he does not get it! No, I don't need any f-u-c-k-i-n-g walking, he needs to stop walking! I ain't the one walking! Let's get on, let's put it back on and let's go again. Seriously man, you and me, we're f-u-c-k-i-n-g done professionally. F-u-c-k-i-n-g ass. "

tyle zrozumiałam z tego, co on tam wykrzyczał, a teraz tłumaczenie... tam, gdzie nie wyłapałam słów wstawiłam [...]

"K-u-r-w-a, skopię ci tyłek! Nie chcę cię na planie, k-u-ta-s-i-e! Nie, nie przepraszaj! Po prostu k-u-r-w-a przez sekundę POMYŚL. Co ty k-u-r-w-a robisz?! Jesteś profesjonalistą czy nie?! Czy ja k-u-r-w-a łażę i psuję..l. Nie k-u-r-w-a, zamknij się, Bruce! Czy ja łażę... Nie! NIE! Nie każ mi się zamknąć! Ja nie chodzę i nie psuję ci twoich j-e-b-a-n-y-c-h świateł w trakcie kręcenia sceny to dlaczego ty tutaj łazisz?! Atata, właśnie tak, tam w tle! Co z tobą, k-u-r-w-a?! Czego, k-u-r-w-a, nie rozumiesz?! Czy ty w ogóle masz k-u-r-w-a pojęcie... HEJ, TO K-U-R-W-A ROZPRASZA, kiedy ktoś łazi za reflektorem w trakcie j-e-b-a-n-e-j sceny! Odpowiadaj, k-u-r-w-a! Czego nie rozumiesz?! Aah, no to fajnie masz! I jak było?! Mam nadzieję, że było z-a-j-e-b-i-ś-c-i-e dobrze, bo teraz to bezużyteczne, nieprawdaż?! Do k-u-r-w-y nędzy, człowieku, jesteś amatorem... [...] No to ktoś powinien go obserwować i pilnować! To już drugi raz, gdy ma totalnie w d-u-p-i-e to, co dzieje się przed kamerą! Dobra, próbuję tu k-u-r-w-a zagrać scenę i nagle myślę: "dlaczego Shane tam łazi? Co on tam robi?" Czy rozumiesz, że nie mogę się skupić na scenie kiedy tak robisz?! Trzymaj się z daleka od planu, człowieku... Do k-u-r-w-y nędzy. Dobra, jeszcze raz. Nie, nie "poczekajmy chwilę", tylko JESZCZE RAZ. I nie wchodź tam, k-u-r-w-a! [...] Jesteś niemożliwy, człowieku. Jesteś k-u-r-w-a niemożliwy! Spacerujesz sobie w tle! Nigdy nie pracowałem z operatorem obrazu, który by się tak zachowywał! Aaa, ty k-u-r-w-a nie rozumiesz jak to jest pracować z akotrami, to jest to. To jest to, człowieku! Mówię ci. Nie pytam, tylko ci mówię! Inaczej byś tak nie zrobił! Mam ochotę nakopać ci do d-u-p-y! Wiesz co, zamknij się na chwilę, ok? Pójdę i... Chcesz r-o-z-j-e-b-a-ć swoje światła? CHCESZ R-O-Z-J-E-B-A-Ć... To dlaczego psujesz moją scenę? PSUJESZ MOJĄ SCENĘ. Jak jeszcze raz to zrobisz, to nie przychodzę na plan dopóki nie zostaniesz zwolniony! Mówię poważnie, jesteś fajnym gościem! Jesteś fajnym gościem, ale ja nie mam zamiaru użerać się z twoim wydurnianiem się na planie! Tak, ty może to rozumiesz, ale on k-u-r-w-a NIE! Ty może tak, ale on nie rozumie! Nie, nie potrzebuję spaceru, on ma przestać łazić! To nie ja tu chodzę! Jedźmy dalej, przewińmy to i od nowa. Serio człowieku, ty i ja, zawodowo koniec między nami. P-i-e-p-r-z-o-ny d-u-p-e-k."

to tak w bardzo wolnym tłumaczeniu... ależ ten pan Bale ma cięty język...

sukitoitte

mocne :D
ale mu pojechał! :D

dzięki WIELKIE za tłumaczenie!! :)
pozdrawiam! :D

Pan_Bimberek

a proszę bardzo :)
również pozdrawiam ^^

sukitoitte

Gdzieś można w ogóle dorwać jeszcze te nagranie?

YourBeatrycze

http://www.youtube.com/watch?v=ba0-ctqzRsg&feature=share

sukitoitte

Dzięki ;D

sukitoitte

Bale wymiata :)

użytkownik usunięty
sukitoitte

Czysta poezja ;)

sukitoitte

Genialne, zjechał go na maxa. xD

Pan_Bimberek

co mu się stało?! miałam go za opanowanego i kulturalnego ,a już na pewno bardziej powściągliwego ...no cóż tłumacze go tym,iż może miał gorszy dzień

CelineMarie

w mojej opinii Bale to nadal opanowany i kulturalny czlowiek
raz na 10 lat moga czlowiekiowi puscic nerwy :D

Pan_Bimberek

Małe odświeżenie tematu (przed wejściem w link radzę ściszyć) :)
http://www.youtube.com/watch?v=73FtkaSCrjE

Pan_Bimberek

Co raz znajdzie się w internetowym śmietniku nigdy nie ginie.
Incydent zdarzył się w lipcu 2008 roku na planie „Terminator: Ocalenie”. Oświetleniowiec Shane Hurlbut wszedł na plan w trakcie filmowania bardzo emocjonalnej i częściowo improwizowanej sceny. Jasne, że takie zdarzenie wytrąca aktora z rytmu i sprawia, że osiągniecie takich samych emocji przy powtórce jest praktycznie niemożliwe. Kiedy sytuacja się powtórzyła wściekły Bale „zjechał” oświetleniowca. Nagranie incydentu trafiło do Warnera jako ewentualny dowód w przypadku zrealizowana przez Bale`a groźby zerwania kontraktu. Jak wiadomo film ukończono, Bale przeprosił Hurlbuta, panowie spotkali się jeszcze na planie i wszystko wróciło do normy. I pewnie cała sprawa na tym by się zakończyła, ale ktoś wrzucił to nagranie do internetu w lutym 2009 roku i historia zaczęła żyć własnym życiem. Bale wytłumaczył się z tego incydentu na antenie KROQ, przeprosił wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni, ale niewiele to dało. Dla trzeźwo myślącego człowieka, świadomego ogromnego napięcia i wysiłku aktora na planie zbagatelizowanie tego incydentu jest oczywiste. Tłumaczyli to m.in. Whoopi Goldberg, Darren Aronofsky czy Ron Howard. Co jakiś czas historia odżywa, nagranie krąży w sieci wykorzystywane jako sample w programach i piosenkach. I tak Bale`owi, który się nie upija publicznie, nie ćpa, nie łajdaczy przylepiono etykietkę chama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones