Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale
swoj_ze_swaja

Jako Patricka Batemana.

what__if

Mnie ten jego zimny wyraz twarzy w Eq... niesamowicie pasował, kurcze, mistrzostwo

swoj_ze_swaja

No cóż pan Christian Bale jest Żydem więc pewnie coś ma charakterystycznego w twarzy typowego dla Żydów. Proste.

ramzes1981

On też? Ale nie ma typowych rysów, wręcz przeciwnie. Wystarczy porównać go z A. Brodym

swoj_ze_swaja

Ja wiem ale mam w pracy znajomego który zawodowo specjalizuje się w rozpoznawaniu czy ktoś jest np Żydem czy tylko wygląda. Ja mu wierzę. Żyda rozpoznaje na kilometr. Poza tym są Żydzi sefardyjscy i aszkenazyjscy a ci aszkenazyjscy są to Żydzi mocno zeuropeizowani i zupełnie nie wyglądają na Żydów a nimi są.

ramzes1981

Kolega żydoradar/semitoradar xd

dj_carlos

Nie koniecznie, on po prostu był szkolony w tym fachu i potrafi rozpoznać Żyda i tyle.

ramzes1981

szkolony?...gdzie? to chyba jakis agent specjalny xd

dj_carlos

Agent to on jest, hehe zapewniam cię.

ramzes1981

Wg mnie takie zdolności kwalifikują się pod jakieś zachowania paranoidalne lol. Kolega wietrzy spiski ;)

klaki26

Nie koniecznie, on bardzo łatwo rozpozna Żyda po układzie czaszki, po uszach i wąsko osadzonych czarnych oczach, osadzonych blisko nosa i tak dalej...

ramzes1981

A czy to ważne kto jets Żydem, a kto nie? Myślałem, ze ważniejsze jest kto jest jakim człowiekiem

dj_carlos

Hahaha! Dobre:)

dj_carlos

Żydoradar - zaj... to określiłeś:)

ramzes1981

możliwe, ale jeżeli aktor jest dobry (np. Falk, Douglas czy Allen) to w sumie narodowość mnie nie interesuje. bardziej irytuje mnie, kiedy jest słaby, a gra tylko dlatego, ze ma "pochodzenie" (np Brody)

swoj_ze_swaja

No mnie też narodowość nie przeszkadza, myślimy podobnie ; )

ramzes1981

I o to chodzi:) Pzdr:)

ramzes1981

Haha, fajna robote macie :D, wyszukiwanie zakamuflowanych Semitow w spoleczenstwie. Kolega z pewnoscia zostalby doceniony osiemdziesiat lat temu w firmie Himmlera :)

adlerxx

Taka już jego specjalizacja i nie ma w tym nic złego po prostu jest specem i tyle.

adlerxx

Dobre, Himmler z Eichmanem by takiego docenili na pewno:)

swoj_ze_swaja

Jako kleryka ;)

Flauius

Genialna rola i mimika!

swoj_ze_swaja

Bo to bardzo dobry aktor!

Flauius

Oczywiście. Po oglądnięciu Equilibrium nadszarpnął lekko moją opinię o bezdyskusyjnie najlepszej mimice Cumberbatcha

swoj_ze_swaja

Na ulicy bym za niego 5 złotych nie dał. Ma cos w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones