Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Christian Bale vs. Michael Keaton
Który z panów waszym zdaniem zagrał postać Batmana?
Nie ukrywam że zainspirował mnie temat '___' Każdy może oddać tylko jeden głos. Możliwa jest również zmiana głosu.



Tak więc krótko i bez żadnej argumentacji, typy są 2:

- Christian Bale
- Michael Keaton



Zapraszam do głosowania

Redox

Michael Keaton

Redox

chyba zapomniales dodac lepiej zagral:)bo oboje zagrali batmana a lepiej jak dla mnie

Christian Bale

Bella_Luna

Tak oczywiście ;)
KTÓRY Z PANÓW LEPIEJ ZAGRAŁ POSTAĆ BATMANA?
Dzięki za poprawkę ^^

Redox

Michael Keaton !
to on stworzył prawdziwego batmana, w ktorego uwierzyłem.

Redox

Christian Bale

agusiek303

2:1 Bale

Redox

Christian Bale. Bez wątpienia on :D Teraz jest 3:1 :D

maciexfd

Christian Bale.

Eriu

Christian Bale

Redox

Tylko Bale. Reszta to porażka (chociaż z pozostałych aktorów grających Batmana i tak Keaton trzymał się nieźle).

neath

największa porażka to był george clooney . lol co ten facet ma wspólnego z batmanem to ja nie wiem? Przeciez Bruce Wayne jest z natury dośc sentymentalny , wiecznie rozpacza po swoich rodzicach a clooney to jakiś kowbojski ruchacz...nawiasem mówiąc stawiam na Bayle'a ale Keaton nieźle zagrał .

użytkownik usunięty
john_rambo_2

Najlepszy odtwórca roli Batmana to Christian Bale.

Zdecydowanie Michael Keaton,to był najlepszy Batman!!!

john_rambo_2

zgadzam się w 100% co do Clooneya... ten batman którego on wykreował nie był mroczny ale śmieszny... ja to odbierałem jako komedię ( osobiście jestem bardziej za Keatonem bo to on zagrał Batmana kiedy byłem dzieckiem i z nim jakoś utożsamiam postać człowieka nietoperza

Redox

Tylko Michael Keaton, dla mnie Bale w ogole nie pasuje do tej roli

alien_2

8:3 Bale (jak narazie)

Redox

Christian Bale

użytkownik usunięty
pawel_t11

no oczywiście że Bale!

Redox

Michael Keaton!

szuwarcia

Michael Keaton - tak dla równowagi :P

Redox

Keaton bez cienia wątpliwości.

Szajba

Bez żadnego cienia wątpliwości - Keaton!

Redox

Christian Bale

bziums

11:6 Bale (jak na razie)

Redox

Moim zdaniem Keaton ma trochę mniejsze szanse w tej ankiecie z prostego powodu. Ankieta jest zrobiona w dziale Bale'a, naturalnym jest więc, że Bale ma większe szanse. Z reguły ci co oglądają profil danego aktora na filmwebie, to jego sympatycy. Pewnie jakby ankieta była robiona na stronce Keatona to on byłby liderem. Ja dla równowagi zagłosuję na Keatona ;)

Markos_

11:7 Bale (póki co)

użytkownik usunięty
Redox

Głosuję na Bale'a, więc teraz jest już:

12:7 dla Christiana

Christian RULEZ !!!!!!!!
Bale to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy aktor mlodego pokolenia.Potrafi zagrac zarowno postac pozytywna jak i negatywna.
Jako Batman i Bruce Wayne sprawdzil sie w tej roli I moim zdaniem nikt by go lepiej nie zagrał

Jak narazie 13;7 prowadzi Christian Bale

Redox

Bale

Leon_B_Fink

Keaton ale ta sonda jest bez sensu jak ktos wspomnial wczesniej logiczne jest ze to forum odwiedzaja sympatycy Bale'a glownie

Max

Christian Bale ................ Świetny aktor !!

Dramatic

KEATON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

batii20

15:9 Bale (póki co)

Redox

Bale

16:9

Redox

zdecydowanie KEATON !
najbardziej w Balu przeszkadza mi sposób w jaki mówi tzn jego głos !

Redox

batmana/keatona widziałam już dawno ale był fajny, taki mroczny (tak mi się kojarzy, ale się tym nigdy nie fascynowałam) natomiast dzisiaj widziałam mrocznego rycerza i z tej okazji głos na bale'a.

(czy ktoś wie, czemu on tak chrypi jak jest batmanem? to jest straszne!)

reitti58

A czemu tez chrypi w masce Bana? Z prostej przyczyny nie wiedziec czemu jak Bruce to Batman, zmodulowano mu glos. Chyba na celu bylo uzyskanie leprzego efektu postaci w jakis sposob:)

Redox

Michael Keaton

Oboje zagrali świetnie, ale bardziej podobała mi się kreacja Keatona co po części wynikało ze scenariusza. Był najbardziej zagadkowy niż wszystcy inni dotychczas grający batmana

a chrypke miał poto żeby nie rozpoznano jego głosu. Bruce Wayne to przecież bardzo znana postać. To chyba oczywiste???

Redox

- Christian Bale !!! Keaton jest jakiś taki misiowaty - jego twarz nie oddaje osobowości Batmana. Bale pasuje do tej roli idealnie

Darth_Morrigan

oczywiście, że Bale :>

jak wynik??? :)

Redox

Val Kilmer :P

a z tej dwojki - Keaton

użytkownik usunięty
horovitz

Christian Bale
26-18 póki co!

za krótki <br/>

horovitz

Chyba Keaton ale to tak przez sentyment obaj są dobrzy.

Redox

Michael Keaton był najlepszy!

A Bale bardzo dobrze gra, ale wole Michaela.

harendziak

Christian Bale:) Dodam,że Michael jako Batman w ogóle mi się nie podobał,nie wiem dlaczego...Pozdr.

Redox

Keaton.

Redox

....................Michael Keaton......................

użytkownik usunięty
Redox

Według mnie lepiej zagrał Michael Keaton. Za Christianem Balem nie przepadam.

keaton

Redox

zdecydowanie BALE ale nie tylko ze względu na gre aktorską batman z tego co pamiętam to w serialu animowanym i komiksie był dośc przypakowany i Bale własnie tez taki jest a co do gry aktorskiej weźcie sobie chociaz zobaczcie jak przesluchiwał w 1 części flassa tego gliniarza poprostu świetnie pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones