Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Nie ma co tutaj sie rozwodzić długo nad talentem tego pana, obecnie najlepszy aktor w branży, no obok Denzela Washingtona.
Genialne role na koncie, 200% poświecenia dla rol, gra aktorka z najwyższej półki, kurczę no gosc zamiata kazdego, kto nie wierzy niech sprawdzi takie filmy jak:
American Psycho, Harsh Times, Mechanik, Equilibrium, Rescue Dawn, Fighter, Kwiaty Wojny, Zrodzony w Ogniu czy wiele innych. Jak ktos temu przeczy to albo ma cos z okiem, albo totalnie sie nie zna na sztuce aktorskiej.

funkadelic

popieram w całej rozciągłości!
Christian jest fenomenalny.

LisekPustyni

Kazdy kto sie zna na aktorstwie to wie, ze ten Pan swoim warsztatem aktorskim zamiata praktycznie kazdego innego aktora. Obstawiam, ze w przyszlosci moze przebic samego Pacino czy De niro :)

killafornia

Widać, że po Filipie z "pierwszej miłości" Christian Bale jest drugi na liście aktorów ,do których namiętnie wzdychasz :)

RandyMarsh_SP

widze, ze masz tak zalosne zycie, ze musisz siedziec i wyszukiwac wszystkie moje wypowiedzi, bo nie masz wlasnego zycia. Wyjdz z domu, a nie przekopujesz wszystkie wypowiedzi kogos, kogo nawet nie znasz. To takze potwierdza , ze jestes adlerem.

killafornia

No to zgłoś nas obu za zakładanie wielu kont. Już ci pisałem, że przecież mam kilkadziesiąt kont na filmwebie:-D
Nie dociera, że posiadanie wielu kont jest niezgodne z regulaminem tego serwisu?

killafornia

Sam mnie zaczepiłeś transseksualisto i zacząłeś obrażać, teraz zbierasz tego żniwo. Biegnij czym prędzej na skargę jak na prawdziwego konfidenta przystało.

RandyMarsh_SP

kablowanie to twoja specjalnosc ciotunio - randy srandy a.k.a. adler

killafornia

No przecież miałeś nie odpowiadać, a twarz rozwierasz, chociaż sądzisz że ja i Randy to ta sama osoba. Czyżby Randy zasługiwał nadal na taki zaszczyt, a ja to już nie? Smutno mi będzie:DDDDD

adlerxx

Sądząc po poziomie wypowiedzi to już chyba ostatnie podrygi kallafiora :)

killafornia

Haha, cóż za cięta riposta :) Randy srandy, uwierz mi,że naprawdę się uśmiałem. Teraz zniżając się do twojego poziomu powinienem odpowiedzieć kablowanie srablowanie haha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones