Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Papierosy

użytkownik usunięty

Mam pytanie. Kiedyś przeczytałam, że Christian Bale zaczął palić papierosy, aby zmniejszyć głód, bo chciał schudnąć do ,,Mechanika". Czy ktoś wie, czy po skończeniu zdjęć do filmu przestał palić? Z góry dzięki za odpowiedź!

To pytanie nurtuje mnie od jakichś 5 lat,czyli odkąd obejrzałem Mechanika,podłączam się więc do pytania choć wydaje mi się na próżno bo w sieci nie sposób znaleźć informacji na ten temat :/ Pozdro Netoperku! :)

Niby tylko do roli miał palić i czytałem, że nie pali na co dzień ale kto to może wiedzieć na 100% :)

Wiem tyle, że przez miesiąc jadł tylko jabłko i puszkę sardynek dziennie, ale o papierosach nie słyszałam. Podziwiam tego człowieka. On ciągle tyje i chudnie do swoich ról. Jest moją inspiracją w odchudzaniu się. Jaką on ma silną wolę. Podziwiam :o

Miss_Joker

Też go podziwiam

martaa2000

Uważam tak samo, jest co podziwiać, ale zastanawiam się w takim razie ile musi znaczyć dla niego aktorstwo. Widocznie to jest całe jego życie.

Miss_Joker

Sądzę, że za choćby połowa tych pieniędzy, które Bale dostaje za role, byłaby dla Ciebie wystarczającą motywacją.

maly_boniu

DOKŁADNIE - połowa i mogę nie jeść przez miesiąc :)

Miss_Joker

Wszystkim się wydaje że Bale jadł jabłka i sardynki, dobre ale to bajka dla mediów, ludzie ze świecznika albo celebra wynajmują dietetyka który oblicza liczbę dzienną kalorii i potem tworzy jadłospis, takie posiłki przygotowują firmy cateringowe.

que_2

Żeby schudnąc tak jak w mechaniku trzeba się głodzić i to bardzo, więc dietetyk niema nic tu do rzeczy, bardziej ktoś kto nadzoruję jego stan zdrowia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones