Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Bo jeszcze poważnie zachoruje. To nie jest zdrowe...

http://1.fwcdn.pl/ph/73/77/107377/217242.1.jpg

http://1.fwcdn.pl/ph/13/22/611322/465921_1.1.jpg

Do tego zdarza mu się przypakować:

http://1.fwcdn.pl/ph/10/75/1075/212759.1.jpg

Zawał serca murowany!

paulina152

Na szczęście dla niego nie robi tego za darmo :D Na pewno jest otoczony kilkoma specjalistami, którzy korygują jego dietę.

paulina152

Nie znam chyba drugiego takiego aktora, który tak bawiłby się swoim ciałem i wagą. Ostatnio może Jared Leto też bawi się, że 30 kg w jedną stronę czy 30 w drugą. Jest niesamowity, uwielbiam go, ale nie mogę patrzeć na te jego wychudzone role, bo wygląda na chorego. Wiem, że tak miało być, ale powinien trochę myśleć, że to naprawdę niezdrowe. Czytałam jakiś czas temu artykuł o zmianach wagi do filmów i tak się zastanawiam czy ktoś zna taki przypadek wśród polskich aktorów? Przychodzą mi do głowy tylko Kot, który schudł do roli Riedla i jeszcze jednej, ale teraz nie przypomnę sobie nawet tytułu i Antoni Pawlicki, który przypakował troszkę do Big love. To są kosmetyczne zmiany w porównaniu do wyniszczania organizmu przez Bale'a, Leto a ostatnio dołączył McConaughey.

alien_2

jak dla mnie to taki tani sposób na zwrócenie uwagi na siebie. Do roli chudzielca powinni wybierać aktorów naturalnie chudych, do roli grubasów tak samo.

jasiu15

Wtedy nie wiem co zrobił by Eddy Murphy w gruby i chudszy ;D

jasiu15

Nie zgodzę się, by była to forma zwracania na siebie uwagi. Bale jest aktorem dużego formatu i raczej nie musi się martwić o utratę popularności. Ale zgadzam się co do drugiej części wypowiedzi. Nie rozumiem po co angażować aktora, który musi specjalnie do roli tak nadwyrężać swoje ciało/zdrowie, byle by pasować do koncepcji reżysera. Na tym świecie jest tylu utalentowanych, różnorodnych aktorów, że bez problemu można by dopasować kogoś o odpowiednich gabarytach. ;) Inna sprawa, że niektóre filmy przyciągają nazwiskami... W każdym razie wielki szacun dla gościa xd

paulina152

Ciekawe jak będzie wyglądał w najnowszym filmie, po zrzuceniu całego tłuszczu z American Hustle. Mam nadzieję, że się wydobędzie z tego nadmiaru kilogramów.

paulina152

Christian Bale jest aktorem, który panuje nad swoją wagą niesamowicie. Znamy Go w filmu Mechanik, gdzie ważył nieco ponad 40kg. Dosłownie skóra i kości, później wiele ról gdzie Jego masa rosła i spadała, aż pojawił się Batman. Przybrał sporo, by wyglądać jak superbohater. Następna rola w American Hustle, gdzie masa mięśniowa zmieniona została w nadmiar tłuszczu brzusznego.
Interesujące jest to, że jeszcze nie doszły nikogo słuchy, iż cierpi na jakąś bliżej nieokreślona chorobę. Plotki bywają zabójcze.
Bale potrafi z chudzielca przejsc przez grubaska, az do budowy ciała superbohatera i sądzę, że potrafi to zrobić bez większego wysiłku, ale tak jak wyżej pisano zapewne pod opieką specjalistów, by tracił i nabierał kilogramy bez wiekszej szkody dla organizmu.

Thomas886

Może jest jakimś mutantem z X-menów. Był taki, ale nie pamietam jak się nazywał co właśnie potrafił kontrolować swoją masę i posturę ;)

paulina152

chciałbym mieć tak silny charakter jak on

paulina152

ja jestem przekonana ze on jak i pozostali akotrzy kiedy maja zagrac miesniakow biorą sterydy. niemozliwe zeby tak szybko im (a zwlaszcza christianowi) spadala masa miesniowa pomiedzy filmami. po sterydach natomiast tak wlasnie sie dzieje.jesli chodzi o chudniecie tez bym polemizowala co do ich "cudownych diet". raczej te cudowne diety są wzbogacane narkotykami hamującymi apetyt. nie wierzmy w idealnych ludzi na jakich oni się robią :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones