Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

odwiedził ofiary strzelaniny

użytkownik usunięty

http://edition.cnn.com/2012/07/25/justice/colorado-theater-shooting/index.html?h pt=hp_c1

Wielki aktor, wielki człowiek. Ogromny szacunek dla niego!
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/551036_400859569972964_1674770431 _n.jpg

Nie wiem czy wielki aktor,ale gest na pewno bardzo miły i ludzki a to się chwali.

Wow :) , naprawdę wielkie serce ma....

Ładnie z jego strony i fajnie że nie przeszło mu to bokiem

Przykro tylko, że wiele osób już upatruje w tym PR-owską zagrywkę. To nic, że każde zdjęcie Bale'a ze szpitala jest nieostre, co wyklucza ustawkę z paparazzi. To nic, że zarówno on jak i jego żona byli ubrani bardzo skromnie i odpowiednio na taką okazję. Ważne, że to na pewno chęć podlansowania się, tak jakby światowej sławy aktor tego na gwałt potrzebował... To bardzo smutne, że czasem niektórzy nie potrafią docenić prostych i ładnych gestów, ba, wręcz po prostu ludzkich odruchów. Wygląda więc na to, że osobami bez serca nie są wcale te gwiazdy, a krytycy zachowania Bale'a.

Wybaczcie wywód, nie mogłam się powstrzymać.

użytkownik usunięty
Flantrenite

ludzię bywają żałośni i zawistni, tak jak piszesz Bale nie potrzebuję lansowania...

Flantrenite

Dokładnie.. Zresztą nawet każdy portal dodaje, że para nie informowała o swoich planach mediów. Większość dostępnych zdjęć jest z twittera! :D Mnie tylko zastanawia, dlaczego nie ma tam z nimi Nolana. Ale mniejsza z tym;)

Maddie__

To była prywatna inicjatywa Bale'a, więc być może Nolan nawet nie zdawał sobie z tego sprawy. Fajnie byłoby, gdyby cała obsada tam się zjawiła, jednak może i to lepiej, że zrobił to tylko Bale? Tak czy inaczej, piękny gest z jego strony.

Bane olał sprawę

użytkownik usunięty
accadacca

masz na myśli Toma Hardy'ego, tak? a nie postać z filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones