Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

czy christian bale sepleni? ja już sam niewiem i trudno mi to ocenić.

ennoir

jedni twierdzą, że sepleni inni, że to taki akcent czy sposób mówienia

ciekawe jest że nie jest jedynym który mówiąc w ten sposób (mam na myśli wyspiarzy) trafia do telewizji - np. jeśli ktoś wie kim jest Bear Grylls - na pewno znany wielbicielom discovery, to pewnie zauważy że mówi ow w podobnie charakterystyczny sposób co Bale...
gdyby to było tylko seplenienie to troche cieżko by im było w tej branży

mi się ten sposób mówienie podoba, ale innym nie musi :P

użytkownik usunięty
ennoir

sepleni? Nie zauważyłam;) Wiem tylko, że najbardziej ze wszystkich aktorów lubię właśnie jego głos

ennoir

ja uważam ,że sepleni-słychać to w wielu filmach ale mi to nie przeszkadza

ennoir

sepleni, ale cóż poradzisz;/

ennoir

sepleni sepleni...widac jak uklada usta moiwac...widac to szczegolnie w filmach gdy byl nieletni ^^ ze wszystkich filmow jakie ogladalam z nim to chyab najmniej seplenil w mrocznym rycerzu

ennoir

jakby ktoś nie zauważył Brytyjczycy mają taki sepleniący akcent :) mnie to czasami wkurza bo jak się ogląd film w oryginale to trudno coś zrozumieć. :)

użytkownik usunięty
Karolina945

brytyjski akcent jest fajny, ale Bale już nie ma całkiem takiego, przeniknął już za bardzo hollywood:D:D chociaż masz rację, ciężko ich zrozumieć, ale już mi się to udaje po którymś brytyjskim filmie z kolei:)

ennoir

:) To jego znak rozpoznawczy. Zdecydowanie na plus.

ennoir

no jak dla mnie to jest baaardzo sexy. ;P

Karolina945

mnie dziwi że takie drewno ma taką wysoką ocenę na filmwebie, ale cóż.

keeveek

ale to drewno wyraża wszystko co potrzebne ;p

keeveek

Bale nie jest żadnym drewnem. Jest bardzo dobrym aktorem, który na dodatek wyróżnia się spośród innych. ;)

katefly

..nawet jeśli ktoś uważa go za drewno [dla mnie takim kawałkiem celulozy jest np Keanu Reeves], to jednak powinien przyznać, że Bale ma nosa do dobrych filmów.

no i chyba jednak coś w nim jest, że producenci i reżyserzy go chcą ;]

użytkownik usunięty
diana6echo

Bardzo lubię Keanu, ale przyznaję rację, nie umie za bardzo grać:/ Widzicie? To, że lubię na kogoś patrzeć nie znaczy, że czasem nie razi mnie jego gra aktorska, Keanu gra mnie razi, zazwyczaj, a Christiana? Nie, bo on jest profesjonalistą, jest nautralny.

.ja lubię Dudikoffa :> tj popatrzeć sobie na niego gdy był piękny i młody, ale trzeba by być idiotą by twierdzić, że jest on dobrym aktorem.

diana6echo

Sepleni, ale mi to nie przeszkadza. ;)

YourBeatrycze

Tak własnie myślałam.W ,,Ameriacan Psycho" seplenił...

ennoir

nie wiem czy to seplenienie...ale bardzo mnie to kręci :))))))
w ogóle Christian ma boski głos :P

Dzika_Poziomka

tzn. tam to chyba akcent, jest taka aktorka nazywa się Meg Tilly i tez strasznie akcentuje ss, tzn ona chyba sepleni. U nas w Polsce aktorką "dziwnie" mówiącą jest Roma Gąsiorowska. Właściwie to ona na bank ma jakaś wade wymowy, ale do szkoły teatralnej by sie nie dostała. Więc juz zgłupiałem do reszty

prix22

mi sie wydaje ze nie speleni . :D tylko Brytyjczycy mają taki akcent , np Charlie Bewley tez mowi w podobne sposob co Bale :)

ennoir

ja uważam ,że sepleni-słychać to w wielu filmach ale mi to nie przeszkadza ale bardzo mnie to kręci :))))))
w ogóle Christian ma boski głos :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones