Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Czy Bale mówił kiedyś w wywiadach jak to robi, że tak szybko chudnie albo tyje? Chodzi mi o
to czy jest mu ciężko, jakie treningi, dieta, jak sie czuje itp.
jeśli ktoś coś wie bardzo proszę o linki, z góry dzięki :)

MiLusSia

z tego co pamiętam to zasadniczo Bale w wywiadach nie życzy sobie pytań na temat życia osobistego i nie wyjaśnia dlaczego traktuje tak swoje ciało, nie pamiętam żadnego linka, ale w ostatnim lipcowym Filmie był krótki artykuł o aktorze.

Joylinda_Hawks

Czytałam, że do "Mechanika" schudł do wagi 54kg. Narzucił sobie dietę na której w ciągu dnia jadł najwięcej 260 kcal, a raz w tygodniu pozwolił sobie na puszkę tuńczyka.

Nanek

a planował schudnąć do 45 kg, przeraził nawet reżysera gdy się pojawił na planie, co do dalszego zrzucania wagi przez aktora, reżyser wyraził sprzeciw, bo mogłoby to zagrażać jego życiu.

Joylinda_Hawks

niesamowite jest to jak Bale potrafi się poświęcić dla roli.

Nanek

tak, ale to już po nim widać, szczególnie po twarzy, w TDKR w zbliżeniach na dużym ekranie (IMAX), widać było dość dużo zmarszczek, a nie wyglądało to na charakteryzację, a on ma dopiero 38 lat, poza tym wydaje mi się że nie zdążył do końca nadrobić wagi do roli Batmana po roli w Fighter, ale to może moje subiektywne odczucie.

Joylinda_Hawks

ten zawód wymaga wielu poświęceń, z ciekawostek to znalazłam też, że do "Mechanika" aby poczuć się jak główny bohater próbował tkwić w pół-śnie przez 3 dni

Joylinda_Hawks

Żeby schudnąć do "Mechanika" jadł same jabłka i pił odtłuszczone latte

lewitujacy_szatan

same jabłka tzn. 2-3 dziennie

MiLusSia

Robił to pod okiem specjalistów, ale nie sądzę by takie spadki i nabieranie masy naprzemiennie są zdrowe dla jego organizmu.

Tu można zobaczyć schemat, który ktoś przygotował i na który natchnęłam się w internecie:
http://i45.tinypic.com/x5v5a8.jpg

To trochę przerażające jak dla mnie.

A odnośnie diety, tu możecie przeczytać wywiad, którego udzielił jakiś czas temu i w którym wszystko wyjaśnia:
http://movies.radiofree.com/interviews/themachi_christian_bale.shtml

;)

Poolaxoxo

widać na zdjęciach, że przybierał jedynie na masie mięśniowej, podejrzewam że %BF wciąż miał ten sam / a nawet mniejszy, więc niekoniecznie jest to niezdrowe.

co do tematu - prosto z ciekawostek filmwebu :)
"Na potrzeby zagrania roli Trevora Reznika w filmie "Mechanik" schudł ponad 28 kilogramów. Tylko raz skorzystał z konsultacji specjalisty od żywienia w kwestii witamin. Natomiast przez większość diety jadł tylko sałaty i jabłka, żuł gumę, palił papierosy i pił beztłuszczową kawę."

Poolaxoxo

a i dzięki za fajny schemat. wg mnie najlepiej wyglądał przy wadze 80kg.

co do treningów i diety - najpewniej taki już urok jego metabolizmu, szybko chudnie, szybko tyje, wystarczy dużo pojeść a jak dołoży się do tego ćwiczenia siłowe to tyje się w tkankę mięśniową a nie tłuszczową, natomiast żeby schudnąć najpeniej ogranicza kcal i stosuje treningi.

louisvuitton

Zgadzam się w 100%, wystarczy obejrzeć American Psycho, wtedy wyglądał najkorzystniej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones