Jackson Nicoll

7,9
493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Nicoll

Zagrac takim filmie na takim poziomie to naprawde sztuka. Chłopak mi zaimponował i to nie na
żarty.

czescik

mala miss byla swietna :) taki pocieszny grubasek

czescik

Hahah no był świetny ;) cheery pee! Hahhaha

filmoManiak230

"Ladies and gentlemen let's hear it for Lindsey Dill" - bezcenna chwila. Wczoraj puściłem sobie kawałek Warrant - "Cherry Pie" i nie mogłem powstrzymać powracających spazmów śmiechu :)

czescik

gosc zrobi kariere, w ogole potrafi grac, nie ma co porownywac do polskich aktorkow-dzieci

BEN_4

Bo u nas nikt nie szuka młodych talentów, tylko kolesiostwo wkręca swoje drewniane bachory do filmu i efekty widać.

czescik

Zgadzam się z Tobą. Jego rola jak tanczył na wyborze miss mega! Koleś zrobi kariera! ups on już ją robi!! mega zdolny

iguuula

Oby tylko nie zmarnował talentu.

iguuula

Ale karierę na rurze, czy w ogóle aktorską ;-) ?

uglyboy

oby tą drugą, chociaż jak będzie starszy i pierwszą bym chętnie obejrzała ;)

czescik

Śmieszny grubasek, bardzo mi się spodobała jego gra aktorska ^^

czescik

obejrzałam wczoraj film i mi ten chłopczyk bardzo zaimponował, bo przecież on wkręcał obcych dorosłych ludzi, musiał na bieżąco reagować na to co oni mówią ^^ szczególnie scena z nowym tatą była mega trudna! :) musi bardzo bystry i inteligentny!

czescik

Mi także bardzo podobała się jego gra.
I ta idealna, naturalna mimika do grania w komediach ;)
Dla mnie bomba

czescik

A ja zaznacze że w Bad Grandpa to nie była zwyczajna gra, ale tam potrzeba było dużo improwizacji (mniej, więcej ale zawsze).
Podziwiam kolesia ;P

raser

No młody wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones