Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie
walkirium

W Wilku nie zwracalem na nia w sumie uwagi, ale rzut okiem na 1 zdjecie na filmwebie i widze, ze jest brzydka. Jak dla ciebie to ideal piekna, to moze wyjdz na dwor? Wyglada bardziej jak transwestyta.

manga_maniak

Dokładnie - w Focusie mnie strasznie irytowała Nie lubię patrzeć na takie sztuczne lalki ale rozumiem że są różne gusty

ryan45

o, mnie też ona strasznie irytowała w Focusie, okropnie grała, na poziomie głupiego serialu o blondynkach

walkirium

za małe cycki

WielkiSzu

impotenci i pedały nie maja glosu

snickers2013

To po co sie odzywasz zimny siurku?

WielkiSzu

xDDD

Tortuga033

tragiczni ci wspolczesni aktorzy , dno i kupa mułu

WielkiSzu

Fakt, przydałyby się jej większe. Takie D czy coś.

walkirium

Tak, masz rację Margot to takie samo bóstwo jak to coś w twoim avatarze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walkirium

Co cię tak zbulwersowało? Nie znasz się na żartach czy co?

nudecroft

Myślę, że zbulwersował go ch*jowy żart, ale mogę się mylić.

kryszti

Nie, gdyby był inteligentny przyjąłby to jako komplement a tak niestety nie wykazał się inteligencją ; )

użytkownik usunięty
nudecroft

Masz rację, ma coś w sobie...ten z avatara

Masz poczucie humoru :) ... Tak jak i ja :)

walkirium

Stary, nie ma kobiety idealnej. To po pierwsze. A po drugie ślinicie się do niej jak banda gnojków z gimnazjum.
Po trzecie seksualność to nie wszystko.

użytkownik usunięty
forek23

Bo zapewne są gnojkami z gimnazjum.

walkirium

:Chodzący seks" - co to właściwie oznacza bo ja nie pojmuję?

joka_2

i nie zrozumiesz, za tępa jesteś

joka_2

Oznacza to trampolinę na kółkach.

joka_2

Związek frazeologiczny ;)

walkirium

Dla ciebie ideał. Dla mnie szału nie ma ;)

walkirium

1. Nikogo nie obchodzi opinia twojego penisa 2. Z twarzy mi ona nie podchodzi

walkirium

ona mnie strasznie irytowała w Focusie, okropnie grała, na poziomie głupiego serialu o blondynkach

walkirium

ładna jest, ale istnieją znacznie ładniejsze aktorki. Przykładowo Emma Watson chociażby, która na łamach (jakiegoś tam) czasopisma została okrzyknięta najładniejszą aktorką z 2013 r. i choć osobiście podobają mi się inne aktorki bardziej od Emmy np. pani Famke to i tak Emma jest ładniejsza od Margot, która w przeciwieństwie do tego dziewczęcego typu urody wygląda jak zwyczajna dziewucha niczym się nie wyróżniająca, no i ten wiek... 25 lat mnie zszokowało, dawałam jej jakieś 32.

andromeda87

taka laleczka barbie z niej.
ale ładna. potrafi przejść niezłą metamorfozę do filmu.

użytkownik usunięty
andromeda87

Emma Watson to szara myszka.

Dokładnie.

andromeda87

Jak dla mnie Watson kompletnie się nie wyróżnia, jest zupełnie nijaka. Margot wygląda może na więcej ale zdecydowanie wolałabym wygladac tak jak ona, jest zjawiskowa. Takie czasopisma są nic nie warte, Patison czy Bieber zostają najprzystojniejszymi ;) z reszta kto czyta takie rzeczy ? :D Dziewczęcy typ urody dla mnie ma Rachel Weisz czy Natalie Portman, którym moim zdaniem Emma do pięt nie dorasta.

AleksandraXx

jesli to Twoja profilowka w sensie to Ty, to wystarczy, że TAK wyglądasz i nie musisz wyglądać jak Margotka, innymi słowy bardzo ładna z Ciebie dziewczyna.

Bratny

Dzięki :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walkirium

Jestem w 100% hetero, ale w tej kobiecie się zakochałam :)

walkirium

Przepiękna :)

walkirium

Może nie powinnam się wypowiadać, bo jestem kobietą, ale jak dla mnie to ona wygląda bardzo staro jak na swój wiek to ją trochę skreśla :)

Carmellia

Dlaczego nie powinnaś? Bo jakiś koleś wyskoczy z tekstem "ee bo ty zazdrosna jesteś"? :D
I owszem 26 lat ma, a wygląda na 35 :)

Tortuga033

Bo fakt jest taki, że kobiety mają faktycznie nieco inny pogląd, przez co mogą nie zrozumieć faceta, któremu ktoś się podoba :)

Carmellia

Nie mają innego, mam tak samo oczy jak facet. Zgadzam się z gościem co założył temat, na niektórych zdjęciach wygląda bosko. Małe cycki to zaleta, sama bym chciała mieć małe. Chociaż głównie obchodzi mnie twarz, najlepiej w czerwonej szmince wygląda. Nie widziałam jej w żadnym filmie, chyba coś luknę.

katarzyna23x

I plus za to, że wygląda starzej, jest w moim wieku, a ja wolę starsze :)

Tortuga033

Bo fakt jest taki, że kobiety mają faktycznie nieco inny pogląd, przez co mogą nie zrozumieć faceta, któremu ktoś się podoba :)

Carmellia

No mogą xD

walkirium

cud kobieta, ideal ;)

................................................................................ .....................

youtube. com/channel/UCjdaBPCe9VbpULRJAXmLCyA

walkirium

W sumie ona nie tylko wygląda pięknie, ale i całkiem sympatycznie i inteligentnie - szczególnie w wywiadach, gdzie nie próbuje już być wulgarna i wyuzdana.

Jej uroda robi na mnie ogromne wrażenie - naprawdę ideał...

Pantegram

e tam przecież fajnie być wulgarnym i wyuzdanym

Ladynight

Haha, no nie spodziewałam się takiej interpretacji mojej wypowiedzi xD
Raczej chodziło mi o to, że ciężko wyglądać sympatycznie i inteligentnie jak się liże młotek itp. ;) czyli zachowuje się wulgarnie i wyuzdanie :)

Osobiście nie uważam wulgarności i wyuzdania za coś fajnego (bardziej podoba mi się zalotność i seksapil, ale najlepiej naturalny - nie bardzo podoba mi się jakikolwiek pozowanie, udawanie, a w szczególności kogoś, kim się nie jest), ale nie zamierzam krytykować kogoś za taki wizerunek, szczególnie, jeśli - tak jak w Suicide Squad - taki wizerunek to była realizacja wizji reżysera (czyli dobra robota ze strony Margot Robbie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones