Melissa LeoI

Melissa Chessington Leo

7,9
18 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Leo

No i gratulację - super zagrała w Fighterze!! Należał się jej!!

grzesiu8

Tak była rewelacyjna ;)

grzesiu8

I do tego jest rozbrajająca, a przynajmniej takie wrażenie sprawiała odbierając nagrody. Fightera jeszcze nie oglądałam ale bardzo ją lubie za reszte filmów.

grzesiu8

A moim zdaniem nie. Ogladalam Fightera i jakos mi sie nie podobala.

mrs robinson

Zasługiwała na tego Oscara jak mało kto.

Solarie

taa, a co ona takiego zrobila? Lepsza jest Helena B. Carter czy Amy Adams. Bardziej wyraziste postaci.
Ta tutaj grala bardzo niewielkie rolki i nagle Oscar. ! :/ znajomosci i tyle.
Jestem zla.

mrs robinson

pii. i tyle aż uszy więdną!

paul_van_dyk_87

mrsrobinson racji nie masz... Melissa stworzyła genialną kreacje..... Ewentualnie jak nie ona to Jacki Weaver ;!

Robertul

zdecydowanie Jacki Weaver w tej kategorii! Niesamowita kreacja.
Ale tuż za nią ustawiłbym właśnie Leo.

Robertul

nie rozumiem czym sie podniecacie, ale trudno. Wg mnie Leo to dobra aktorka, ale nie Oscarowa. Tyle.
Dziekuje.

paul_van_dyk_87

fajnie, to nie czytaj ; /

mrs robinson

Nie chodzi o bycie aktorką. Nie trzeba być wielką aktorką by stworzyć wielką rolę. Może dopiero po tym filmie się wybije i będzie bardziej "wyrazista"? Bo z tego co zrozumiałem, to nie oceniasz samej kreacji stworzonej przez aktorkę - a Jej całokształt (co dla mnie jest śmieszne). Doświadczenie nie ma przy przyznawaniu nagród żadnego znaczenia, osoby które mają wpływ na wybór zdobywcy danej nagrody zauważyli coś w kreacji przez Nią stworzonej (i zresztą nie tylko oni), i dostała nagrodę. Tyle. Rozpacz zawsze będzie, czasami jednak trzeba przyznać komuś racje, i pogodzić się z faktem że to nie od nas wszystko zależy, bo nie jesteśmy aż tak inteligentni, jak nam się zazwyczaj wydaje.

Miło byłoby żebyś przy jakiejkolwiek krytyce - pisał jakieś uzasadnienie. "jakoś mi się nie podobała" brzmi słabo, oskarżanie o oszustwo również.

gsfdfdsa

Jest niesamowita! Przed chwilka ogladalam z nia pooskarowe wystapienia u Oprah Show i jest najskromniejsza aktorka jaka bylo mi dane widziec, a oprocz tego pierwsza ktora zaliczyla slowo na "F" odbierajac statuetke i sama byla w szoku ze to powiedziala ;-), chociaz przyznalabym ja tak samo Helenie i na tym stopniu moglabym sie spierac tylko sama ze soba, jest przeurocza i bije od niej szczeroscia a w dodatku przewspaniala gra aktorska.

gsfdfdsa

Co nie zmienia faktu, ze mi sie nie podobala w tej roli, byla jedynie irytujaca baba. Mam prawo wyrazic swoje zdanie i powiedziec co mi sie nie podoba. Od tego jest to forum, jesli nie potraficie przyjac tego do wiadomosci, macie zwyczajnie pecha. Moim zdaniem bardziej zasluzyla Helena czy Amy. Dziwie sie,ze wczesniej aktorka malo znana wlasnie otrzymala Oscara, cos w tym musi byc.

mrs robinson

Trzeba było oglądać filmy, nie byłaby wtedy "mało znana". Nie jest nowicjuszką, to że nie gra w komercyjnych filmach - jej sprawa, widocznie lubi oryginalniejsze kino. Skoro tak bardzo cię zirytowała swoim występem - musi coś w niej być, nie wydaje ci się że taka miała być jej rola? Nie każdy gra piękne i młode dziewczyny głównego bohatera :)

gsfdfdsa

Nie o to chodzi. Widziałam 4 filmy z jej udziałem, nie grała jakoś wybitnie, byla OK, ale jej kreacje nie byly Oscarowe. Nie bede sie z nikim klocic, ani nikogo przekonywać, bo to nie ma najmniejszego sensu, wyrazilam swoje zdanie, tyle. Nie musicie sie z nim zgadzać, kazdy ma inny gust.
Danie jej Oscara uwazam za wielki błąd, ponieważ jej rola mnie nie urzekla, nie zaskoczyla,nie zapadla mi w pamiec. Sprawę uwazam za zamkniętą i pozdrawiam.

mrs robinson

btw. jej gre aktorska nie uwazam za zla, jest dobra aktorka, ale to wszystko.

mrs robinson

Ona mnie także jakoś nie przekonuje, wole choćby Helenę, piękna i genialna.

grzesiu8

Pierwszy "fu*k" z jej ust na gali Oscarów ;x

SpectrumMovie

"When I watch Kate two years ago it looks so fu*kin' easy... Ooops!" ^^

kateem

Odchodząc od tematu dotyczącego jej roli- to f*ck w jej wykonaniu było bardzo nienaturalne i na 99% planowane, podobnie zresztą jak cała jej przemowa. Miało być naturalnie i zabawnie, wyszło odrobinę żałośnie, cóż, różnie ludzie reagują na Oscary...

Lady_From_Burton_World

Zgadzam się z Panią ze świata Burtona, przemowa Leo sprawiała wrażenie ćwiczonej przed lustrem od co najmniej dwóch tygodni, łącznie z tą całą f-bombą. Wydaje się, że aktorka uhonorowana Oscarem powinna lepiej zagrać przejęcie i zaskoczenie ;)

Co do roli to jak najbardziej udana i Oscar zaskoczeniem nie jest, choć mnie z nominowanych osobiście bardziej w pamięci utkwiła diaboliczna Janine Cody z "Królestwa zwierząt", grana przez Jacki Weaver. A od obu tych ról jeszcze wyżej stawiam występ Kirsten Dunst w "All Good Things", ale ten film ani przez chwilę nie znajdował się w kręgu zainteresowań Akademii, więc nie ma o czym mówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones