Natascha McElhone

Natasha Abigail Taylor

7,6
7 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natascha McElhone

Aż trudno uwierzyć,że to angielska aktorka,bo jak wiadomo panie z tego kraju nie grzeszą urodą,a Natascha jest niezwykle piękna.To nie typ sztucznej lalki jakich wiele.Wydaje mi się,że ma coś z Brooke Shields i Meryl Streep,a obie akurat bardzo lubię.Jak dotąd widziałem z nią 3 filmy i musze powiedzieć,że podoba mi się sposób jej gry.Życze jej kolejncyh sukcesów.

Martin_Eden

Durniu!
?Brzydkie? są np: Catherine Zeta-Jones, Julia Ormond, Joanne Whalley, Leslie Ann Down, Rachel Weisz, Olivia d'Abo, Sadie Frost, Helena Bonham Carter, Catherine Bell (ta z ?JAG?), Kate Beckinsale, Miranda Richardson, Elizabeth Hurley
I ze starszych: np. : Audrey Hepburn; Jill Ireland, Oliwia de Havilland, Vivien Leigh

Wszystkie są z Wielkiej Brytanii! Niektóre nawet jak i ta Natascha McElhone (żadna piękność) urodzone w Londynie.

Bonnald

Jeśli obelga pod moim adresem sprawiła,że lepiej się poczułeś/łaś to cieszę się,że mogłem pomóc Ci wyładować frustracje.Opinia na temat urody Angielek jest uzasadaniona i nie ja ją wymysliłem.A to,że znajdzie się kilka ładnych kobiet (choć wiele z aktorek,które wymieniłes jest dla mnie przeciętnych)mozna podsumować,że wyjątek potwierdza regułę.Pozdrawiam !Dureń :)

Martin_Eden

Drogi Martinie, wczoraj czytałam twoją wypowiedź na temat pani Braunek w
roli Łęckiej i byłam zaskoczona,że ktoś mysli dokładnie to samo co ja:D
Napisałam nawet bardzo długi komentarz, ale mi się skasował (jakże
prozaiczne!). Być może ponowię próbę:D. Podzielam twoją opinię na temat
urody Natashy (kiedy na nią patrzę, myślę sobie: niepokojąco piękna:))
serdecznie Cię pozdrawiam:)

czarownica_kat

czrownico ! Cieszę się, że zgadzamy się w kwestii urody Nataschy :) Patrzy się na nią z przyjemnością. Jeszcze bardziej mnie cieszy, że podzielasz moją opinię na temat pani Braunek. Jak już pisałem kiedyś na forum - Prus do tej pory pewnie przewraca się w grobie ;) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones