Noah Wyle

Noah Strausser Speer Wyle

7,7
3 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Wyle

Ma prześliczne oczka, przecudny uśmiech, przesympatyczną buźkę, piękny wysoki brunet... - to tylko kilka jego zalet. Jest nie do pobicia!! NoAh jesteś SUPER!! MiOdZiO =*** zaraz się rozpłynę...=) U W I E L B I A M G O !!!! =* =* =*

użytkownik usunięty
_Magda_

Ja go UWIELBIAM bardziej od Ciebie!!!!!!!! ACH........ On jest taki przystojny. Ma taki prześliczny uśmiech i wogóle cały jest śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam 22 lata i dolaczam do grona "ubostwiajacych" Noaha;)

użytkownik usunięty
_Magda_

Ja też nie.A zwróciłyście uwagę na Jego nos???Podobno długi nos oznacza długiego... :)

Cóż za skojarzenia :):) Nie zastanawiałam się nad tym szczerze mówiąc =) A długi nos mi nie przeszkadza bo On i tak jest FaNtAsTyCzNy!!!!!!! AhHhHhHhHh!!! =*=*=*=*=*

użytkownik usunięty
_Magda_

ja też nie znam przystojniejszego aktora... Noah jest przepiękny ma taki piękny głos... jak go słysze to mi sie coś dzieje... pozdrowionka dla wszystkich fanek!!

ech dobrze wiedzieć że filmweb został opanowany przez pietnastolatki ;]

Krelian

Mylisz się, nie przez piętnastolatki. Nie rozumiem co Cię dziwi w tym, że dziewczynom podoba się przystojny facet. To chyba normalne, nie?

_Magda_

O wiele przystojniejszy od niego jest Chad Michael Murray !!!!!!!!!!!!!!!!!!

sweet_girl__

Na pewno nie !!!!!!!!!może i jest przystojny ale na pewno nie przystojniejszy od niego a od Charda jest przystojniejszy Milo

zmora3

no sorry madzik czy jakoś tak ....przez 16 latki ?

Krelian

no i dobrze niech bedzie opanowany przez nawet 14 latki to juz lepsze niz przez starych dziadków

zmora3

Ja nadal nie rozumiem o co Ci chodzi Krelian... Jak nie lubisz Noaha to po co tu wchodzisz? Jedni lubią tych aktorów, a drudzy innych więc nie komentuj czyichś gustów.

_Magda_

aktora to ja może nie lubię..ale jego gre aktorską tak

Krelian

Noah jest super ale bardziej lubię Keanu :)

Perla

hmm myślę (i niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) że wiek NIE MA znaczenia. 15 latka może napisać świetną recenzję i lubić ambitne filmy a 20 parolatek może zachwycać się Yyyyrkeim albo jakimś innym "ambitnym" projektem i nie umieć sklecić jednego zdania. W dzisiejszych czasach wiek naprawdę o niczym nie mówi

Perla

hem hem hem =]

mowilyscie cos o jego nosie... - jak dla mnie to jego nos jest w nim calym wlasnie najnajnajnajpiekniejszy :O uwielbiam ten jego dlugi nosek... naprawde :) no ale oczywiscie caly Noah jest super.
niestety w tej chwili nie moge "zdradzac" mojego aktroa number one - Charliego Hunnama wiec nie napisze ze Noah jest najprzystojniejszy co nie zmenia faktu ze jest baaardzo ladny (sliczny;))

=]

Fluorescent

jest niesamowicie przystojnym aktorem.ale wg mnie ładniejszy jest Hayden Christensen.

Fluorescent

jest niesamowicie przystojnym aktorem.ale wg mnie ładniejszy jest Hayden Christensen.

_Magda_

Powiem tylko tyle- Ś L I C Z N Y :) jak wiedze go w ER to mi ciarki przechodzą po ciele

_Magda_

On jest....hmmmm.....aż mi brakuje słów, najprościej mówiąc zaje*****, szkoda tylko że taki stary...;);)

_Magda_

heh :P Tia... Noah.... hym,.... :) :D Aż sie zamarzylam patrzac na te oczka :D

zmora3

Z ER zawsze najbardziej lubiłam Georga Clooneya i bardzo żałowałam że odszedł:(. Teraz chyba najbardziej lubię Cartera, niczego sobie chłop, ale nie aż taki cudowny

;)

użytkownik usunięty
_Magda_

Ech.... To jest też mój najulubieńszy aktor, ale nie lubię tak się rozpływać, ani na forum, ani w pamiętniku, czy gdzie, bo zawsze wszystko w tych sprawach trzymam w sobie... Jakoś... jak dzielę się moimi przeżyciami z innymi, to to nie jest już ten urok... I nie przepadam za treściami typu : Słodziutkiiii, swetaśny, ach ten nosek. Oczywiście nie krytykuję tutaj innych fanek, ale poprostu mówię jaka nie jestem. A co do jego wieku to.... STARY???!!!!! Nie przesadzajmy!!! 34 lata to nie jest wiele!! :D:D:D Pozdrawiam.

_Magda_

Nie mam piętnastu lat, tylko trochę więcej, i też mi się podoooooba:D A nosek ma piękny;P

_Magda_

ja tez uwilebiam Noaha szczegolnie jako doktorka Cartera(strasznie przypomina mi mojego kuzyna z ta niezdarnoscia i gestami), ale musze stwierdzic ze jest jednak jedna osoba ktora moim zdaniem jest lepsza...Aleksander Domogarow(eh te jego oczy, lepsze niz u Noaha)

_Magda_

Pierwszy raz zobaczyłam go jak grał niedawno w "Białym oleandrze". No nawet ładny ;)

Gimly

Christian Bale jest przystojniejszy!!!!

użytkownik usunięty
Robert_De_Niro

Moim zdaniem Adrien Brody jest przystojniejszy :)

Kilku przystojniejszych by się znalazło, np: Johnny Depp ;)
Ale Noah jest rzeczywiście zabójczy

_Magda_

znacie! jest duzo przystojnieszych od niego, choc wcale nie mowie ze on nie jest przystojny bo mi sie tez bardzo podoba. ogladnicie sobie kilka filmow z gael'em garcią bernal'em. pozatym geogre clooney!! to jest ciacho. moze teraz juz jest stary(choc i tak cudny) ale kiedy gral w ER byl przecudnowny. bogusław linda-stary ale jary :)

_Magda_

eee...
skarbie, ile Ty masz lat?

[za krótki]

hi_sayr

odpowiedź na pytanie z tematu
może i ma hm...przyjemną twarz ale jest wielu od niego przystojniejszych chociazby Alan Rickman,Mel Gibson czy Hugh Laurie.
Przypuszczam,że zaraz zostanę zgromiona bądź wyśmiana ale cóż trudno...
PS
o gustach się nie dyskutuje;)
pozdrawiam

_Magda_

Fakt, przystojny jest ale owszem- znam przystojniejszych ,albo znałam-nieżyjący już Heath Ledger i Johnny Depp dla przykładu ;)

_Magda_

właśnie BOHUN Z OGNIEM I MIECZEM!
Kto to przebije?

_Magda_

właśnie BOHUN Z OGNIEM I MIECZEM!
kto to przebije?

lays19_91

Po nim wogole nie widać ze jest w średnim wieku..
a w ER gra zaj*biście ; d
mój najjjulubieńszy akktor ... ; ))
kocham jesgo uśmiech i te kocie oczka; ***

ktosniewaznekto

zgadzam sie ze wszystkimi pochlebnymi komentarzami:) jak go widze to az mi sie w glowie kreci...A W JEGO OCZY TO BYM MOGLA PATRZEC GODZINAMI....ACH...

_Magda_

Jako mała dziewczynka uwielbiałam oglądać "Ostry Dyżur". Dr. Carter był moją pierwszą miłością. xD

_Magda_

noo on jest po prostu mega cudny :D hmm :)))

Zwariowana_filmaniak

A ja wolę Ian Somerhalder z "Vampire Diaries".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones