Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

Czy wy takze jestescie zdania, ze Winona to najpiekniejsza kobieta na swiecie?

Bovary_2

Oczywiście! Winona jest w ogóle naj-, naj-, naj-!
pozdr :D

bree_2

No pewnie, że tak! Piękniejszej kobiety w życiu nie widziałem i pewnie już nie zobaczę. Z prostej przyczyny: nie ma takiej!:)

Mr_Myers

to jest chyba oczywiste ! Winona powinna zostac oficjalnie ogloszona kolejnym cudem swiata , to najpiekniejsza kobieta jaką widzialem

Luck_6

macie racje.codziennie po przebudzeniu patrze na nią. to chyba juz szaleństwo. powinienem sie leczyć. ale chciałem Wam powiedzieć ze co pare dni widze piekne kobiety do niej podobne, z pieknymi duzymi oczami......to polskie piekne dziewczyny!!!:)

Mr_Myers

a Juliette Lewis??czyz nie jest fascynująca?alez jest i to bardzo.jak bardzo rózna od Winony.w sumie taka zwyczajna......wszyscy zyjemy marzeniami....

bree_2

taaa, choć niewątpliwie zaskakuje fakt, że jest ona blondynka i od tylu lat farbuje się na czarno :P Do tego stopnia nam się wryła w pamięć jako brunetka, że w rolach, gdzie ma jaśniejsze włosy po prostu nie wygląda "naturalnie"

Sliczna jest, ale właśnie jako brunetka :)

Bovary_2

Nie mogę powiedzieć,że najpiekniejsza,ale na pewno jedna z piękniejszych.

Bovary_2

Ani Audrey Tautou,ani Juliette Lewis nie są w stanie równać się z Noni bo ona nie dość że jest piękna i utalentowana to jeszcze jest wyjątkowa, unikatowa! Winona ma coś w sobie czego inne dziewczyny nie mają, otacza ją niesamowita magia. Jest jak mistyczna postać z baśni.

Bovary_2

Nie. Bardzo ładna, ale nie w moim guście.

Bovary_2

bardzo ladna i ma w sobie to cos, ale ja wole jednak platynowe blondynki w stylu Charlize Theron

Bovary_2

Noni jest w 100% idealna. Zawsze była, jest i będzie dla mnie tą jedyną. Nawet kiedy ja zgasne, moja miłość do niej zostanie tutaj już na zawsze.

dEzEt_2

Nie powiem, że ideał, bo takim jest tylko moja narzeczona, ale Winona to bardzo ładna, wręcz piękna kobieta. W dzieciństwie się w niej podkochiwałem, a początkiem fascynacji był film "Welcome Home, Roxy Carmichael". Teraz nawet za bardzo nie pamiętam tego filmu, ale pamiętam, jak ona w nim pięknie wyglądała :)

Bovary_2

Ma parę konkurentek (m.in. Michelle Pfeiffer i Cate Blanchett), ale nikt jej nie dorówna! WINONA FOREVER!!!

snoopy

Może nie najpiękniejsza... Ale na pewno bardzo piękna!!!

użytkownik usunięty
L_M

Cud...

Zapraszam do moich licznych galerii o niej :)

Bovary_2

Ojj cudowna kobieta... Piękna i utalentowana.. :) Uwielbiam ją.. Za wszystko ;)

Bovary_2

nie. ja jestem piękniejsza
ha

Bovary_2

zgadzam się ona powinna być uznana za siódmy cud świata:D.

Bovary_2

zgadzam się ona powinna być uznana za siódmy cud świata:D.

użytkownik usunięty
Filip_10

CUD :) Zapraszam do mnie (obszerna galeria i inne ciekawe rzeczy) :P

Bovary_2

Oj tak, według mnie najpiękniejsza aktorka na świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones